AUTOBEL / O firmie

Firma AUTOBEL powstała w 2007 roku. Priorytetem naszej firmy jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi każdemu z naszych klientów. Dzięki stale poszerzającemu się asortymentowi, zdobytemu doświadczeniu, oraz ciągłemu rozwijaniu naszych kwalifikacji, firma zapewniła sobie stabilną i silną pozycje na rynku motoryzacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą nowych akcesoriów i części do praktycznie wszystkich marek samochodów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy szeroką paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W razie konieczności sprowadzamy zamówione części w expresowym tempie.

Od lat współpracujemy z hurtowniami oraz producentami w całym kraju. Oferujemy towar najwyższej jakości w dobrej cenie. Kupując u nas Klient ma całkowitą pewność, że towar jest legalny oraz posiada gwarancję producenta. Nasz doświadczony personel służy poradą techniczną i pomocą w doborze części. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni.

Nasz zespół handlowy tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

Krzysztof Bracki

WYPOŻYCZALNIA
BAGAŻNIKÓW DACHOWYCH

Możesz przed wyjazdem w naszej firmie wypożyczyć bagażnik dachowy spośród bogatej oferty.

sprawdź ofertę